Фірмовий інтернет-магазин ТМ NIVONA
Київ, просп. Оболонський, 21-Б (ТРЦ 'Дрімтаун')
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Nivona Cube 4: як тепер готувати каву?

Категорії

Новий кавовий автомат Nivona Cube 4: Новий спосіб приготування кави.

Cube 4 - це новий сучасний спосіб заварювання кави. Для кави та еспресо. Без зайвих прикрас. Без компромісів. Тут Nivona поєднує технологію кавових автоматів і фільтр-тримачів з компактністю капсульної машини. Переваги трьох найпопулярніших способів приготування кави - об'єднані в одному маленькому кавовому автоматі!


Клік-Кап довговічний та сталий патентована система свіжі зерна автоматичне трампування просте використання

 

Технологія

Мелення та заварювання в одному пристрої

Схожий на кавовий автомат, Cube 4’ обладнаний вбудованим механізмом для мелення кави - і це при його компактних розмірах. На відміну від принципу приготування кави за допомогою кнопки, характерного для кавових автоматів, тут ти береш каву в свої руки: інноваційна система Click Cup повинна бути вийнята з млина (ліворуч від пристрою) після процесу мелення та встановлена в пристрій для заварювання (праворуч від пристрою). Таким чином, Cube 4’ починає взаємодіяти з властивостями фільтр-тримача, доповнюючи відчуття кавового ритуалу. Кожного ранку. І протягом всього дня.

Ємність: 250 г Зерен  та 1,4 л Води

Смак

Дійсно смачна кава - свіжомелена та екологічна

Не заповнюй себе капсулами: завдяки вбудованому механізму для мелення, Cube 4’ працює виключно з повним ароматом свіжомеленої кави. Таким чином, ти не залежиш від конкретної системи, як у випадку з капсульною машиною, і можеш використовувати саме ті кавові зерна, які ти любиш. Cube 4’ виділяє аромати з твоїх кавових зерен, як фільтр-тримач, і все це в компактному форматі.

Рецепти

Кава, наче з фільтр-тримача

Просто та без самого тримача Cube 4’ надає ідеально збалансований результат. Неважливо, чи це велика кава чи маленький еспресо. Неважливо, чи це насичено чи ніжно. Завдяки розумній функції трампування ти отримуєш якість баристи натисканням кнопки. Без попередніх знань. Для кожної чашки.

Технологія

Розумна функція трампування

Cube 4’ оснащений автоматичною функцією трампування та регулювання тиску заварювання, яка оптимально адаптує ці процеси до розмелюваного зерна. Завдяки цій техніці Cube 4’ забезпечує точне та стабільне вилучення під час кожного приготування кави, витягаючи найкраще з понад 800 ароматів кавового зерна

Індивідуально та різноманітно

Відкрий для себе новий світ кави з системою Aroma Balance

Система Aroma Balance дозволяє досягти максимального аромату і одночасно ідеальної екстракції. Звучить складно? Але це не так. Оскільки ти сам обираєш, як вода пройде через помелену каву, вибираючи один із трьох різних профілів заварювання. Таким чином, ти можеш випробувати різні смакові профілі з одного виду кави. Тут кожен знайде свою ідеальну каву.

Повний контроль без попередніх знань

5 рівнів помелу, 5 об'ємів кави, 3 профілі ароматів, 3 температури

Технологія

Click. Click. Clean!

Відкрийте для себе революційний Click Cup - розумне рішення для легкого видалення тіста та його утилізації. Просто обертайте нижню частину Click Cup до характерного звуку "клік" і відкручуйте зерно кави вгору. Утворений твердий плитка, його можна легко видалити. Без важкого стукування, без не зручного видалення і промивання. Лущілки видаляються чисто та швидко одним рухом, готові до утилізації. Для комфортного та економії часу кавового відчуття.

Проте не тільки видалення лущілок, але і загальне прибирання Cube 4’ - це дитяча гра: завдяки виїмній заварювальній камері у вигляді Click Cup не може виникнути забруднення всередині пристрою. Лише регулярне видалення накипу та прибирання Click Cup обов'язкові. Якщо це необхідно, Cube 4’ автоматично повідомить вас. І, звісно ж, він має відповідні програми очищення, які займають лише кілька хвилин.

 

Cube 4’ - більше, ніж просто кавоварка

"Коли ми знову зустрінемося на каву?"

Кава - це не просто напій. Вона супроводжує нас в сумісних ранках і затишних пополуднях, у час з друзями і у моменти, присвячені тільки собі. Кава вписується в буденність і в кожну ситуацію життя - так само, як і Cube 4’:

Винахідливий інжиніринг

Маленький, але потужний! З вбудованим механізмом для мелення, окремою заварювальною камерою (Click Cup), розумною функцією трампування та системою Aroma Balance, Cube 4’ має все необхідне для винятково смачної кави та еспресо. І, звісно ж, з усім іншим, що робить кавовий автомат NIVONA таким особливим.

Різноманіття

Від рістретто до капучино

Від 20 мл до 240 мл, від рістретто до капучино - і все, що між ними. Ти визначаєш об'єм своєї кави, а Cube 4’ гарантує ідеальне приготування.

( 5 )
Дивіться також
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*