Фірмовий інтернет-магазин ТМ NIVONA
Київ, просп. Оболонський, 21-Б (ТРЦ 'Дрімтаун')
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Про бренд

Для NIVONA все почалося з ідеї: Пітер Вільднера, Ханс Ерманн та Томас Мейєр познайомилися на роботі в нюрнберзькій компанії, де займалися виробництвом побутової техніки.

З цього моменту і починається історія компанії - у 2005 році, після року кропітких підготовчих робіт Вільднера, Ерманн та Мейєр заснували компанію під назвою NIVONA.

Засновники компанії розробляли дизайн, підбирали елементи виходячи з власного досвіду користування кавовими машинами. Довговічність, елегантність, ергономічність і функціональність стали основними перевагами пристроїв NIVONA.

Кавомашини ТМ Нівона виробляються на потужностях іменитої швейцарської фірми Eugster/Frismag в Португалії та Швейцарії. Ця сама компанія виробляє "начинку" для багатьох інших брендів, таких як Jura, Bosch і Melitta. Поряд з Saeco, Eugster/Frismag є провідним виробником кофемашин у світі.

Автоматичні кавоварки фірми NIVONA допоможуть вам розкрити і задовольнити свою любов до кави і стануть вашим ідеальним партнером для повсякденної насолоди, незалежно від того, чи є ви шанувальником традиційної кави або, наприклад, шанувальником еспресо.

Внутрішні елементи та дизайн із Швейцарії; концепції та ноу-хау з Німеччини: NIVONA ознайомить вас із кавовою культурою на професійному рівні. Винятково продумані кавомашини високої якості, в яких враховані нові тенденції, рецепти та тематичні новини з усього світу.