Фірмовий інтернет-магазин ТМ NIVONA
Київ, просп. Оболонський, 21-Б (ТРЦ 'Дрімтаун')
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

FAQ

 • Який засіб для видалення накипу найкраще підходить для видалення накипу з повністю автоматичних кофемашин?

  Використовуйте спеціальний рідкий очисник NIVONA. Забороняється видаляти накип оцтом або мурашиною кислотою, оскільки це може пошкодити ущільнення всередині кавомашини.

 • Чи потрібно очищати чи видаляти накип з поверхонь автоматичної кавомашини?

  Так, тому що тільки добре очищена і очищена від накипу автоматична кавоварка може приготувати чудову каву. Будь ласка, зверніть увагу на посібник та позначення на дисплеї вашого пристрою.

 • Чи нормально, якщо частина води зливається в піддон для води після кожного використання і залишається в піддоні для води?

  Так, це нормально. Після кожного використання надлишки води від утворення кавової гущі і надлишковий тиск, що подається, викидаються з кавомашини і направляються в піддон для збору крапель.

 • З якого матеріалу виготовлено конічну кавомолку в кавомашинах NIVONA?

  Високоякісна конічна кавомолка виготовлена із загартованої сталі.

 • При використанні кавомашини NIVONA Spumatore молоко стає гарячим та втрачає піну. Як виправити таку проблему?

  Будь ласка, ретельно очистіть піноутворюючий елемент (при демонтажі), дотримуючись відповідних інструкцій у посібнику.

 • Кава виходить з кавоварки NIVONA невеликими краплями, тому приготування займає дуже багато часу. У чому причина такої проблеми?

  Кава, ймовірно, надто дрібно подрібнена. Будь ласка, налаштуйте параметри тонкощі помелу таким чином, щоб він був грубішим (Попередження: регулюйте помел при запущеній кавомолці!). При приготуванні меленої кави з використанням лотка для порошку переконайтеся, що порошок кави не надто дрібний.

 • Як я можу налаштувати міцність кави?

  Ви можете вибрати м'яку, нормальну або міцну каву під час приготування одним натисканням кнопки (об'єм меленої кави регулюється на даному етапі - 7,9 до 11 г кави на чашку). Початкове налаштування необхідно встановити в середній (Medium) режим. Потім можна спробувати приготувати один еспресо чи каву. Якщо еспресо вийшов занадто міцним, або навпаки - недостатньо міцним, то вам слід відповідним чином відрегулювати якість помелу (так, наприклад, якщо ступінь помелу занадто сильний - відрегулюйте її до нормального або помірного рівня, а якщо вона занадто слабка, то для приготування потрібно більше меленої кави, тому збільште ступінь до нормальної або сильної). Після вказівки приблизного рівня допускається зробити точне регулювання (попередження: налаштовуйте рівень помелу при включеній кавомолці). Для більш інтенсивного смаку, наприклад, при приготуванні еспресо, необхідно зменшити рівень помелу, збільшуючи його для більш м'якої кави, доки не буде знайдено оптимальний результат.

 • Чи можу я помістити мінеральну воду в резервуар для води кавомашини NIVONA, щоб на елементах накопичувалося менше вапна?

  Ні, ми не рекомендуємо використовувати мінеральну воду. Вона містить мінерали, кальцій та магній, і це призводить до ще більшого рівня накопичення вапна. Натомість використовуйте звичайну холодну воду і регулярно видаляйте накип. Ви можете використовувати фільтр Claris для звичайної води, щоб уникнути накопичення вапна.

 • Лоток для крапель порожній, але пристрій все ще просить спустошити лоток.

  На задньому кінці лотка для крапель встановлено два металеві контакти. Між ними розташований простір, який має бути чистим та сухим. Крім того, аналогічні контакти всередині кавомашини також мають бути чистими та сухими. При випорожненні лотка для крапель контакти можуть намокати. Тому перед встановленням лотка в кавомашину завжди слідкуйте за тим, щоб контакти були чистими та сухими.